v. 1.9 Oversikt over medlemmer i koordinatorforum

Medlemmer i Koordinerende enhet – 2018

Koordinatorforum

Navn

Tjenestested

e-post

Solveig Kleven

Bolig- og tildelingskontoret

Solveig.Kleven@steinkjer.kommune.no

 

Avdeling for oppvekst

 

Marte Haugland

Avlastning barn og unge

Marte.Haugland@steinkjer.kommune.no

Marit Strugstad

Dag- og døgnrehabilitering

Marit.Strugstad@steinkjer.kommune.no

Marianne Vollen

Barn og Familie

Marianne.Vollen@steinkjer.kommune.no

Lene Maria Lønnum

Barnevern

Lene.Maria.Lonnum@steinkjer.kommune.no

Elin Vinje

Flyktningetjenesten

Elin.Elisabeth.Vinje@steinkjer.kommune.no

Bjørn-Atle Blengsli

Mestring og oppfølging

Bjorn.Atle.Blengsli@steinkjer.kommune.no

Marthe Solnes Persgård

Bo- og habilitering

Marthe.Solnes.Persgard@steinkjer.kommune.no

Annette Høin

NAV

Annette.Hoin@steinkjer.kommune.no

Lars Helge Haugdal

Rådet for mennesker med nedsatt funksjonsevne

Lars.Helge.Haugdal@steinkjer.kommune.no

Ingeborg Laugsand

Helsesjef og systemansvarlig

Ingeborg.Laugsand@steinkjer.kommune.no

Eva Heggstad Aas

Sekretær for Koordinerende enhet

Eva.Heggstad.Aas@steinkjer.kommune.no

 

Hvert medlem har oppnevnt en personlig stedfortreder. Disse er opplistet nedenfor:

Stedfortredere:

Navn

Tjenestested

e-post

Renate Aunli

Bolig- og tildelingskontoret

Renate.Aunli@steinkjer.kommune.no

Unn-Elisabeth Fjerstad

PPT, Avdeling for oppvekst

Unn-Elisabeth.Fjerstad@steinkjer.kommune.no

May Britt Ramberg

Avlastning barn og unge

May.Britt.Ramberg@steinkjer.kommune.no

Frøydis Reinen Echer

Dag- og døgnrehabilitering

Froydis.Reinen.Echer@steinkjer.kommune.no

Unn Eirill Bjørnes

Barn og Familie

Unn-Eirill.Bjornes@steinkjer.kommune.no

Grethe Fjellvikås

Barnevern

Grethe.Fjellvikas@steinkjer.kommune.no

Liv Aarstad Haugan

Flyktningetjenesten

Liv.Aarstad.Haugan@steinkjer.kommune.no

Siri Ballo

Mestring og oppfølging

Siri.Ballo@steinkjer.kommune.no

Bjørg Sissel Benan

Bo- og habilitering

Bjorg.sissel.benan@steinkjer.kommune.no

 

Hilde Jensen

NAV

Hilde.Jensen@nav.no

 

Rådet for mennesker med nedsatt funksjonsevne